Jdi na obsah Jdi na menu

Sobota plná vítěžství

20. 10. 2011

Krásná odpolední sobota 20.8 2011 přinesla nemalou podívanou příznivcům hasičského sportu v Hnanicích.  Hasičské družstva si mohli změřit své síly hned ve 4 kategoriích, kde i domácí měli zástupce svého týmu …  Soutěž se velice vydařila neboť jak se říká bedna téměř v každé kategorii nesla na svých postech tým domácích z Hnanic…

Ve 13:00hod začala soutěž pro mladé hasiče kde padali neuvěřitelné časy jeden za druhým … Soutěžilo se ve dvou kategoriích  a to mladší žáci a starší… Opět nás naše mládež mile překvapila když svými fantastickými výkony obsadili 1. místo ve své kategorii..

1. Hnanice A ……………… 17,01s

2.  Únanov…………………..17,56s

3. Tasovice…………………. 18,55s

4. Jezeřany…………………. 19,91s

5. Hnanice B ……………….28,00s

Výborně si vedli avšak i hasiči s kategorie starších… v téhle kategorii opravdu rozhodovali setiny sekundy . K hasičům samozřejmě patří hrdost a tu naše mládež opravdu má proto se k tomu postavila čelem a takhle zabodovala:

1. Skalice …………………14,76s

2. Hnanice……………….15,73s

3.Tasovice……………….16,34s

4. Únanov……………….19,38s

Soutěžní den ale nekončil… Od 19:00 hod se představili družstva kategorie Muži a Ženy . Jak už jsem říkal byla to sobota plná překvapení a radosti domácího týmu. I muži využili dokonalost domácího prostředí a nezklamali . Nyní pořadí:

8. Hnanice B……………….42.97s

Poslední a přece velmi těšivá kategorie hasičského sportu se předvedla kategorie žen. Domácí tým měl ale dneska smůlu . Nepříznivá nervozita s prvního útoku kdy ženy z Hnanic byli neklasifikovány dala na sobě znát i při tom druhém. Naše ženy to ale vzali tak jak se sluší a patří. Každý den přece není posvícení . Určitě jsme jim dali za pravdu a zaslouží si veliký potlesk za svojí bojovnost.