17.12.2011 sálová kopaná v Hostimi

17. 12. 2011

Dnes 17.12.2011, se konal turnaj sálové kopané v Hostimi, kterého se zúčastnili i naši mladí hasiči.

Jejich premiérové vystoupení  se velice zdařilo. Hned v úvodu los přidělil ne moc lehkého soupeře z Uherčic. Avšak naši hasiči se nezalekly a předvedly svou kvalitu nejen v požárním sportu ale i s kopacím míčem na svých nohou. Po krásném utkání rozhodla trefa Nikolky Kasalové a tím porazili Hnanice svého soupeře 1:0.

Ve druhem zápase o postup do finále se poprali s domácím týmem  z Hostimi. Brzy ale naši hasiči prohrávali. Byl to opravdový boj. Po výměně stran však už hráli zase jen snipeři  z Hnanic. Po šťastné Nikolky střele a teči protihráče vyrovnali. Do konce zápasu moc nezbývalo,  ale bylo vidět několik šancí na obou stranách. Jelikož hrací doba neurčila vítěze, následovali penalty. Po skvělém výkonu brankáře Honzíka Dřevínka a skvěle kopnuté penaltě Nikolky a Alexe Černého poslali Hnanice až do finále.

Ve finále čekal na naše sportovce silný tým ze Slupi. Přes velkou snahu Hnanice  nestačili na svého protivníka a podlehly 2:0. Ale i tak bych hodnotil tento výkon na výbornou. Snaha, tvrdost a chut po vítězství opravdu našim hasičům nechyběla.

Velkou radost však prohra až na samotném vrcholu nepokazila. Mladí sportovci se tak mohou pyšnit krásným a tvrdě vybojovaným 2 místem.Snaha byla vidět na všech účastnících našeho týmu, který se skládal z hráčů:

Nikolka Kasalová

Alex Černý